Ndërlidhjet

KABUL


Mediat afgane kanë njoftuar se 21 fëmijë kanë vdekur nga bora dhe i ftohti gjatë javëve të fundit në Afganistan. Dëbora ka shkatërruar 150 shtëpi dhe ka bërë dëme në kafshët shtëpiake.
XS
SM
MD
LG