Ndërlidhjet

BAGDAD


Nga shpërthimi i një bombe, në momentin kur persona të specializuar po përpiqeshin që ta çmontonin, u vranë 9 vetë dhe u plagosën 4 të tjerë, ka kumtuar policia. Ky shpërthim ndodhi në afërsi të qytetit Kirkuk, 250 kilometra në veri të Bagdadit.
XS
SM
MD
LG