Ndërlidhjet

MONAKO


Sot mbahet ceremonia e varrimit e princit Rainier të Monakos, që vdiq më 6 prill në moshën 81 vjeçare. Pritet që në këtë ceremoni do të marrin pjesë shumë anëtarë të familjeve mbretërore, liderë dhe zyrtarë të tjerë ndërkombëtarë.
XS
SM
MD
LG