Ndërlidhjet

HAGË


Gojko Jankoviç dhe Radovije Miletiç, serbë të Bosnjës të akuzuar nga Gjykata e Hagës për ish Jugosllavinë për krime lufte, kanë thënë se janë të pafajshëm në paraqitjen e tyre të parë para trupit gjykues.
XS
SM
MD
LG