Ndërlidhjet

PARIS


Numri i të vdekurve nga zjarri që dje përfshiu një hotel në qender të Parisit ka arritur në 21. Policia tha se trupi i pajetë i një femre u gjet në gërmadha dhe policia vazhdon të hetojë shkaqet e zjarrit. Në mesin e të vdekurve janë edhe tre fëmijë.
XS
SM
MD
LG