Ndërlidhjet

MOSKË


Një tren i mallrave, sot është përplasur në një autobus në Lindjen e Largët të Rusisë, duke i lënë të vdekur vozitësin e autobusit dhe 7 udhëtarët.
Ministria ruse e Emergjencave tha se në fatkeqësinë në rajonin Amur janë lënduar edhe 18 njerëz të tjerë.
XS
SM
MD
LG