Ndërlidhjet

BAGDAD


Së paku 3 persona u vranë dhe 20 u plagosën nga shpërthimi i një veture bombë në Bagdadin verior. Ndërkohë, ministria e brendshme e Irakut ka njoftuar se një zyrtar i lartë i policisë është vrarë para shtëpisë së tij dje në Bagdad.
XS
SM
MD
LG