Ndërlidhjet

PRISHTINË


Në Kosovë ka filluar një luftë speciale e drejtuar jo vetëm kundër qytetarëve dhe subjekteve të ndryshme,
por edhe kundër procesit të përgjithshëm, kanë pohuar sot kryeparlamentari Nexhat Daci dhe kryeministri Bajram Kosumi. Ata thanë se në sulmet e
fundit dhe shpërthimet që po ndodhin në Kosovë është implikuar dhe nëntoka, por u shprehën të bindur se Kosova dhe bashkësia ndërkombëtare nuk do të luhaten në agjendën e përcaktuar për të ardhmen e Kosovës.
XS
SM
MD
LG