Ndërlidhjet

JERUSALEM


Ndihmës kryeministri izraelit, Shimon Peres dhe presidenti i autoritetit palestinez, Mahmud Abaz janë takuar dhe kanë biseduar në Jerusalem.
Ky është takimi i nivelit më të lartë izraelito – palestinez në përpjekjet për të koordinuar tërheqjen e planifikuar të forcave izraelite nga Rripi i Gazës.
XS
SM
MD
LG