Ndërlidhjet

BEOGRAD


Popullariteti i Sllobodan Millosheviqit në Serbi ka njohur rritje bëjnë të ditur rezultatet e një ankete të zhvilluar së fundi në këtë vend.
"Millosheviqi po rifiton sërish mbështetësit e tij dhe kjo është një tendencë në rritje", ka deklaruar Vladimir Pejic drejtuesi i Faktor Plus, organizata që ka bërë anketimin.
Sipas anketës së paku 30% e serbëve besojnë tek Millosheviqi, i cili ka lënë pas në renditje kryeministrin aktual, Vojisllav Koshtunica.
XS
SM
MD
LG