Ndërlidhjet

BISHKEK


Të paktën 13 vetë kanë vdekur dhe 4 janë lënduar gjatë natës, kur një minibus është përplasur në një shkëmb, në jugperëndim të Kirkizisë. Shumica e të vdekurve duket se janë anëtarë të të njëjtës familje. 11 nga udhëtarët e regjistruar kanë mbiemër të njëjtë.
XS
SM
MD
LG