Ndërlidhjet

KOLOMBO


Nga ndeshja e një treni të udhëtarëve me një autobus në Sri Lankë kanë humbur jetën së paku 50 persona dhe janë lënduar shumë të tjerë, ka kumtuar policia. Ky incident i rëndë ndodhi sot në orët e mëngjesit në pjesën veriperëndimore të Sri Lankës.
XS
SM
MD
LG