Ndërlidhjet

RIAD


Së paku 34 veta vdiqën si pasojë e përmbytjeve në dy ditët e fundit në Arabinë Saudite, derisa ka pasur dhe dëme të shumta materiale.
Arabia Saudite është e njohur për nivelin e ulët të rreshjeve por disa zona preken shpesh nga stuhitë.
XS
SM
MD
LG