Ndërlidhjet

PRISHTINË


Drejtuesi i Listës Serbe për Kosvën dhe Metohinë, Oliver Ivanoviq, ka bërë të ditur se së shpejti do të kthehen në Kuvendin e Kosovës.
"Kthimi në institucionet e Kosovës është vetëm çështje dite. Puna në institucione është mënyra e vetme që t’i mbrojmë më mirë interesat dhe të drejtat e atyre që ne përfaqësojmë, tha Ivanoviq për radion "Evropa e Lirë".
XS
SM
MD
LG