Ndërlidhjet

KABUL


Dy militantë talibanë janë vrarë dhe një ushtar amerikan është plagosur në shkëmbim zjarrin mes forcave amerikane dhe talibanëve. Sipas burimeve afgane kanë qenë militantët që kanë sulmuar forcat e koalicionit.
XS
SM
MD
LG