Ndërlidhjet

HAGË


Ish gjenerali i policisë së Serbisë, Sreten Llukiq deklaroi se nuk ndjehet fajtor për krimet me të cilat akuzohet nga Tribunali i Hagës. Zoti Llukiq akuzohet për vrasje, dëbime dhe keqtrajtime të shqiptarëve të Kosovës në vitin 1999.
XS
SM
MD
LG