Ndërlidhjet

LONDËR


Në Britani kanë filluar votimet për zgjedhjet e përgjithshme, ku 44 milionë njerëz kanë të drejtë vote. Kryeminisitri Blair synon të arrijë një fitore të tretë me rradhë të laburistëve, derisa edhe anketat e opinionit flasin për përparësi të partisë së Blair-it ndaj konservativëve dhe liberal-demokratëve.
XS
SM
MD
LG