Ndërlidhjet

ROMË


Kryeministri i Italisë, Silvio Berlusconi, tha se nuk pajtohet me disa nga konkluzionet e ushtrisë amerikane lidhur me vrasjen e agjentit Nicola Calipari në Irak, por, shtoi ai, vrasja nuk do ndikojë në marrëdhëniet ndërmjet dy vendeve dhe as në tërheqjen e trupave italiane nga Iraku.
XS
SM
MD
LG