Ndërlidhjet

LONDËR


Në Britani po mbahen zgjedhjet e përgjithshme. Kryeminisitri Tony Blair synon të arrijë një fitore të tretë me radhë të laburistëve, derisa edhe anketat e opinionit flasin për përparësi të partisë së tij ndaj konservatorëve dhe liberal-demokratëve.
XS
SM
MD
LG