Ndërlidhjet

ROMË


Kryeministri italian Silvio Berlusconi tha se nuk pajtohet me disa nga përfundimet e ushtrisë amerikane rreth vrasjes së agjentit Nicola Calipari në Irak, por, shtoi ai, vrasja nuk do ndikojë në marrëdhëniet ndërmjet dy vendeve dhe as në tërheqjen e trupave italiane nga Iraku.
XS
SM
MD
LG