Ndërlidhjet

RIGË


Presidenti amerikan, George Bush ariti sot në Rigë të Letonisë, ku do të takohet me presidentin e këtij vendi dhe me presidentët e Lituanisë dhe të Estonisë. Kjo vizitë u bë në kuadër të udhëtimit të presidentit Bush për të marrë pjesë në manifestimet me rastin e shënimit të 60 vjetorit të fitores në Luftën e Dytë Botërore që mbahen në Moskë.
XS
SM
MD
LG