Ndërlidhjet

MOSKË


Ministrja e Jashtme e Gjeorgjisë, Salome Zurabishvili, ka arritur në Moskë ku mes të tjerash do bisedojë me zyrtarët rusë dhe për tërheqjen e bazave ushtarake ruse nga Gjeorgjia.
XS
SM
MD
LG