Ndërlidhjet

BAGDAD


Agjencitë raportojnë për të paktën 13 të vdekur dhe 30 të plagosur nga shpërthimii sotëm në një udhëkryq në Bagdad.
Shpërthimi kishte për shënjestër një autokolonë, ndërsa raportohet se në mesin e të vrarëve janë edhe 4 shtetas të huaj.
XS
SM
MD
LG