Ndërlidhjet

BEJRUT


Një person e ka humbur jetën dhe disa janë plagosur nga shpërthimi i një bombe në pjesën e krishterë në veri të kryeqytetit të Libanit.
Shpërthimi në portin Jounieh, është sulmi i pestë në qendrat e krishtera në 3 muajt e fundit, që ndodhën pas vrasjes së ish kryeministrit Rafik Hariri.
XS
SM
MD
LG