Ndërlidhjet

ISLAMABAD


Artistja e njohur e Holivudit dhe ambasadore e vullnetit të mirë e Kombeve të Bashkuara, Angelina Jolie ka kërkuar shtimin e ndihmës ndërkombëtare për kthimin e afro 3 milionë qytetarëve të Afganistanit që aktualisht jetojnë në Pakistan. Këto komente zonja Jolie i bërë mbrëmë në Islamabad, në mbyllje të vizitës së saj katërditëshe në Pakistan.
XS
SM
MD
LG