Ndërlidhjet

TBILISI


Shefi i sigurisë së Gjeorgjisë ka konfirmuar se një mjet shpërthyes i paaktivizuar ishte gjetur pranë vendit ku do mbante dje fjalimin presidenti Bush.
Sipas burimeve gjeorgjiane granata ishe hedhur më shumë për të trembur apo për të krijuar publicitet, por as presidenti Bush dhe as Sakashvili nuk kishin qenë në rrezik.
XS
SM
MD
LG