Ndërlidhjet

KJEV


Ministria e jashtme e Ukrainës ka bërë të ditur se Lituania dhe Ukraina së bashku me Poloninë do të krijojnë një batalion të përbashkët si pjesë e KFOR-it.
XS
SM
MD
LG