Ndërlidhjet

PRISHTINË


Policia ka konfiskuar 15 kilogramë heroinë me vlerë rreth 200 mijë euro gjatë një aksioni në Gjilan, ka bërë të ditur Shërbimi Policor i Kosovës. Gjatë këtij aksioni ishte arrestuar dhe një 28 vjeçar.
XS
SM
MD
LG