Ndërlidhjet

MELBURN, AUSTRALI


Këngëtarja e popullarizuar australiane, Kylie Minogue me sukses e ka kaluar intevrenimin kirurgjik lidhur me kancerin në gji, ka thënë sot doktoresha Jenny Senior. "Operacioni ishte i suksesshëm, unë kam besim se e kemi zënë kancerin me kohë dhe tash ajo është në rrugën e ripërtritjes së plotë", tha Jenny Senior. Në fillim të kësaj jave, mjekët konstatuan se këngëtarja e njohur 36 vjeçare, Kylie Minogue kishte kancer në gji.
XS
SM
MD
LG