Ndërlidhjet

PRISHTINË


Një shpërthim i fuqishëm në Ferizaj ka shkatërruar dy shitore dhe ka thyer xhamat e dritareve për rreth, ka njoftuar policia.
Shpërthimi ka ndodhur rreth 300 metra nga stacioni i policisë së qytetit pak para mesnatës, ndërsa vazhdojnë hetimet për të përcaktuar motivet e sulmit, tha zëdhënësi Refki Morina.
XS
SM
MD
LG