Ndërlidhjet

MELBOURNE


Këngëtarja e popullarizuar australiane, Kylie Minogue me sukses e ka kaluar intevrenimin kirurgjik lidhur me kancerin në gji, ka thënë sot doktoresha Jenny Senior.
"Operacioni ishte i suksesshëm, unë kam besim se e kemi zënë kancerin me kohë dhe tash ajo është në rrugën e ripërtritjes së plotë", tha Jenny Senior.
Në fillim të javës, mjekët konstatuan se 36 vjeçarja Kylie Minogue kishte kancer në gji.
XS
SM
MD
LG