Ndërlidhjet

BUKURESHT


Tre gazetarët rumunë të cilët që nga fundi i marsit ishin peng në Irak, sot janë kthyer në Bukuresht. Në aeroport ata janë pritur nga presidenti e kryeministri i vendit, si dhe nga familjarët e tyre.
XS
SM
MD
LG