Ndërlidhjet

ISLAMABAD


Në Pakistan kanë filluar hetimet për të identifikuar sulmuesin vetëvrasës, përgjegjës për sulmin e djeshëm në një faltore myslimane në kryeqytetin Islamabad.
Nga shpërthimi vdiqën të paktën 18 njerëz dhe mbi 80 u plagosën.
XS
SM
MD
LG