Ndërlidhjet

RIYADH


Sauditët sot u lutën për mbretin e tyre, një ditë pasi Mbreti Fahd u hospitalizua nga pneumonia dhe ethet e larta.
Gjendja shëndetësore e mbretit, i cili ka hyrë në të 80-tat mbetet e paqartë pasi autoritetet nuk japin pasqyrë të plotë për gjendjen shëndetësore të tij.
XS
SM
MD
LG