Ndërlidhjet

BARI


Papa Benedikti i XVI ka bërë të parin udhëtim që kur erdhi në krye të kishës katolike, në qytetin italian të Barit. Bari, qytet që gjendet në jug të Italisë në brigjet e Adriatikut, shihet si urë mes lindjes dhe perëndimit.
XS
SM
MD
LG