Ndërlidhjet

FRANKFURT


Vlera e euros ka rënë sërish në tregun financiar botëror pas kundërshtimit francez për kushtetutën dhe pikëpyetjeve për të ardhmen e Bashkimit Evropian.
Në tregun evropian një euro po shkëmbehet me më pak se 1.24 dollarë, vlera më e ulët kjo që nga tetori.
XS
SM
MD
LG