Ndërlidhjet

FRANKFURT


Vlera e valutën evropiane ka rënë sërish në tregun financiar botëror, pas refuzimit francez të kushtetutës dhe pikëpyetjeve për të ardhmen e Bashkimit Evropian.
Në tregun evropian, 1 Euro po shkëmbehet me më pak se 1.24 dollarë, vlera më e ulët që nga tetori.
XS
SM
MD
LG