Ndërlidhjet

RIGË


Parlamenti i Letonisë e ka ratifikuar sot Kushtetutën e Bashkimit Evropian. Letonia është vendi i 10-të që e ratifikoi këtë dokument, ndërsa Franca dhe Holanda e kanë refuzuar atë.
XS
SM
MD
LG