Ndërlidhjet

KABUL


Kombet e Bashkuara i kanë pezulluar operacionet e deminimit në jug dhe perëndim të Afganistanit, pas vrasjes edhe të dy deminuesve tjerë, në një sulm me bombë. Ky është sulmi i tretë kundër organizatave afgane të deminimit në dy javët e kaluara.
XS
SM
MD
LG