Ndërlidhjet

PARIS


Tenistja belge, Justine Henin-Hardenne, ka fituar për herë të dytë, turneun e hapur të Francës në tenis, pasi ka mundur në finale francezen Mary Pierce. Pierce me lot në sy tha se kaluajtur mirë gjatë turneut, por jo dhe në ndeshjen finale.
XS
SM
MD
LG