Ndërlidhjet

BAGDAD


Nga një seri sulmesh në Irak kanë humbur jetën së paku 17 njerëz dhe janë plagosur shumë të tjerë.
Ushtarë, policë dhe civilë irakianë ishin në mesin e viktimave.
Njoftohet edhe për dy ushtarë amerikanë të vrarë gjatë 48 orëve të fundit.
XS
SM
MD
LG