Ndërlidhjet

TEPLICË


Republika e Çekisë e ka mundur Maqedoninë me rezultat 6 me 1, në ndeshjen e sotme për kulifikimet e Botërorit 2006.
Jan Koller ka shënuar 3 gola, Milan Barosh 2 dhe Tomas Rosicki, një nga penaltia.
XS
SM
MD
LG