Ndërlidhjet

PRISHTINË


Në Prishtinë sot ka filluar takimi në mes të grupeve punuese të Prishtinës dhe Beogradit, për personat e pagjetur që prej përfundimit të luftës në Kosovë.
Edhe takimin e sotëm e kryeson Komiteti Ndërkombëtar i Kryqit të Kuq.
XS
SM
MD
LG