Ndërlidhjet

TIRANË


I ftohtë i pazakontë për këtë periudhë të vitit dhe reshje të shumta kanë përfshirë një numër vendesh ballkanike. Njoftohet për përmbytje në Shqipëri e Bullgari, derisa në Serbi dhe zonat malore të Bosnjës ka pasur rreshje dëbore.
XS
SM
MD
LG