Ndërlidhjet

KANBERË


Qeveria australiane ka paralajmëruar se terroristët po planifikojnë sulme në Indonezi. Departamenti për Çështje të Jashtme tha se autoritetet australiane kanë marrë informacione të besueshme se terroristët mund të sulmojnë në çdo kohë, dhe në shënjestër mund të jenë vendet e frekuentuara nga të huajt.
XS
SM
MD
LG