Ndërlidhjet

DAMASK


Agjencia siriane e lajmeve tha se Policia ka vrarë dy militantë të dyshuar, në një shkëmbim zjarri në Damask.
Gjatë bastisjes në një apartament Policia ka gjetur bomba, pushkë dhe municion. Edhe një polic është vrarë dhe një tjetër është plagosur, njofton agjencia.
XS
SM
MD
LG