Ndërlidhjet

PEKIN


Autoritetet e Kinës thanë se është rritur në 91 bilanci i viktimave nga përmbytjet e fundit në provincën Heilongjiang.
Raportohet se ujërat e rrëmbyeshëm fshinë nga faqja e dheut një shkollë fillore dhe 55 shtëpi.
XS
SM
MD
LG