Ndërlidhjet

KOMBET E BASHKUARA


Ambasadori i Suedisë në organizatën botërore në Nju Jork është zgjedhur në krye të sesionit të 60-të të Asamblesë së Përgjithshme.
Jan Eliasson do ta marrë këtë post në shtator, kur dhe fillon punimet Asambleja.
XS
SM
MD
LG