Ndërlidhjet

KABUL


Zëdhënësi i presidentit afgan, Jawid Ludin, tha sot se arabët dhe pakistanezët kanë qenë të përfshirë në sulmet e fundit në Afganistan.
Ludin tha gjithashtu se qeveria është e brengosur për shkak të rritjes së numrit, dhe sidomos, të sulmeve vetëvrasëse që paraqesin trend të ri në Afganistan.
XS
SM
MD
LG