Ndërlidhjet

BAGDAD


Ushtria amerikane tha se piloti i aeroplanit spiun U-2 që u rrëzua mbrëmë në jugperëndim të Azisë, ka vdekur.
Komanda qendrore tha se janë duke vazhduar hetimet mbi shkaqet e rrëzimit, ndërsa nuk dha hollësi për vendin dhe rrethanat e incidentit.
XS
SM
MD
LG